Херсонський міський центр
Get Adobe Flash player

Post

В місті Києві з 15 по 16 березня  проходила V Ювілейна Всеукраїнська виставка «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» – 2019. В цій виставці брав участь  і наш ХМЦНТТУМ. 16 березня було урочисте нагородження переможців в НПУ імені М.П. Драгоманова. Всі роботи нашіх вихованців: Кирилов Богдан, Пеньков Євгеній, Андрющенко Сергій, Кучеровський Богдан, Толмачов Іван, Чебанов Іван — відзначені дипломами і подарунками.

18/03/2019


15 березня 2019 року на базі Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

У змаганнях взяли участь 30 команд (60 учасників) від 25 освітніх закладів міста: закладів загальної середньої освіти №3,4,5,7,11,12,13,15,20,21,26,25,27,28
31,37,41,44,50,52,54,55,56,57 та закладів позашкільної освіти Херсонський Будинок дитячої та юнацької творчості, Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді (чотири команди). У 2018 році-34 команд.
Організаторами змагання відмічено, що не всі учасники надали заявки в обумовлені строки. Команди від навчальних закладів № 3, 7, 44, 55 не надали попередньої заявки до дня проведення змагань, чим спричинили незручності в організації заходу.
Перед безпосереднім початком змагань було проведено урочисте нагородження переможців міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання 2019 року.
Відкриття змагань містило розважально інтерактивну програму, де команди відгадували загадки за темою “Автотранспорт”. Для кожного учасника конкурсу-змагання було підготовлено сувенірну продукцію — лінійка з емблемою Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Змагання проходили у командній формі. У ході змагання учасники виконували програмні завдання, визначені порядком проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, а саме теоретичне, графічне, практичне і творче (за бажанням учасників).
Тема теоретичного завдання- автомобіль. Питання стосувалися визначення ліній креслення, закреслити зайвий предмет який не відноситься до креслення, знайти правильну розгортку куба, позначити цифрами деталі вантажівки.
Графічне завдання — потрібно було докреслити кузов вантажівки.
Практичне завдання — команди повинні були виготовити модель вантажівки з підйомним кузовом, за творчим задумом вони мали оздобити свою модель.
Суддівська колегія констатувала, що всі команди виконали завдання у визначений час.
Результати виконання теоретичного завдання
• високий рівень (9-12 балів) — 28 команд.
• середній рівень (5-8,5 балів)- 3 команди.
Рівень виконання практичного завдання:
• високий рівень (15-20 балів) виявило 16 команд;
• середній рівень (7-14 балів) виявило 11 команд;
• низький рівень (0-6 балів) виявило 4 команди;
При оцінюванні практичного завдання суддівська колегія відмітила недостатній рівень ошатності робіт.
У творчому завданні половина команд виявила високий ступінь креативності при оздоблені моделі вантажівки.
Виходячи з результатів виконання програмних завдань змагання, суддівська колегія рекомендує керівникам гуртків більше приділяти уваги дотриманню прийомів виконання операцій згинання та виклеювання.
Відповідно до підсумків змагань, підведених суддівською колегією, кращі результати продемонстрували наступні команди:
І місце:
• команда Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради, керівник команди Іларіохіна Оксана Вікторівна, учасники команді: Горло Марина, учениця 4 класу, Якущенко Ростислав, учень 4 класу.
• команда Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Херсонської міської ради, керівник команди Котрубенко Ігор Валентинович, учасники команди: Іващенко Олексій, учень 3 класу, Іващенко Олександр, учень 3 класу.
• команда Херсонського навчально-виховного комплексу “ Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня-гімназія” №7 Херсонської міської ради, керівник команди Зозуля Олександра , учасники команди: Зубкова Марія, учениця 4 класу, Чорний Вадим, учень 4 класу.
• команда Херсонського навчально-виховного комплексу « Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради, керівник команди Сикоза Оксана Ярославівна, учасники команди: Козар михайло, учень 4 класу, Михайленко Анастасія, учениця 4 класу.
• команда Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради, керівник команди Недвиженко Людмила Миколаївна, учасники команди: Верещака Дарія, учениця 4 класу, Маркелова Катерина, учениця 4 класу.
• команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, керівник команди Голуб Дмитро Михалович, учасники команди: Шведенко Яна, учениця 4 класу, Сундрунова Дар’я, учениця 3 класу.
• команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, керівник команди Голуб Дмитро Михалович, учасники команди: Марченко Ілля, учень 2 класу, Сікальчук Іван, учень 2 класу.
ІІ місце:
• команда Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Херсонської міської ради, керівник команди Хижняк Лілія Григорівна, учасники команди: Алієв Андрій, учень 4 класу, Кубишкін Олександр, учень 4 класу.
• команда Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради, керівник команди Савицька Олена Анатоліївна, учасники команди: Бицюра Аліна, учениця 4 класу, Гембаровська Олександра,учениця 4 класу.
• команда Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради, керівник команди Литвиненко Валентина Миколаївна, учасники команди: Просянніков Микита, учень 4 класу, Бутенко Кирил, учень 4 класу.
• команда Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, керівник команди Ребрій Наталя Михайлівна, учасники команд: Ковбас Ілонна, учениця 2 класу, Чаленко Софія, учениця 2класу.
• команда Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 ім.В. Дробота Херсонської міської ради, керівник команди Шадренко Олена Іванівна, учасники команди: Жукова Вікторія, учениця 4 класу, Мачулка Олексій, учень 4 класу.
• команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, керівник команди Кльоб Олександр Михайлович, учасники команди: Яценко Ярослав, учень 3 класу.
ІІІ місце:
• команда Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50 Херсонської міської ради, керівник команди Голуб Дмитро Михайлович, учасники команди: Токар Ксенія, учениця 3 класу, Булда Поліна, учениця 3 класу.
• команда Херсонського навчально- виховного комплексу « Дошкільний навчальний заклад- спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня-гімназія» №56 Херсонської міської ради, керівник команди Євтушенко Наталія Вікторівна, учасники команди: Євтушенко Богдан, учень 3 класу, Степанов Ілля, учень 3 класу.
• команда Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 Херсонської міської ради, керівник команди Коханська Людмила Вікторівна, учасники команди: Довгань Кіра, учениця 4 класу, Іваненко Катерина, учениця 4 класу.
• команда Херсонської загальноосвітньої школи І ступеня №25 Херсонської міської ради, керівник команди Максименко Христина Василівна, учасники команди: Федорович Тарас, учень 4 класу, Драпкін Олександр, учень 4 класу.
• команда Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б. Лавреньова Херсонської міської ради, керівник команди Карпук Ніна Михайлівна, учасники команди: Гавриленко Дар’я, учениця 4 класу, Нікітін Олександр, учень 4 класу.
• команда Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 ім. О. С. Пушкіна Херсонської міської ради, керівник команди Дудник Людмила Анатоліївна, учасники команди: Подвиженко Софія, учениця 4 класу, Бєлєхова Євгенія, учениця 3 класу.
• команда Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради, Клісова Рита Борисівна, учасники команди: Щепелін Даніїл, учень 4 класу, Бордіян Софія, учениця 4 класу.

15/03/2019


03.03.19 у Центрі технічної творчості, з метою налагодження співпраці з батьками та вихованцями, ознайомлення батьків із діяльністю роботи гуртків та  досягненнями їх дітей проведено спільний з батьками та керівниками  захід —  гра «Країна юних майстрів».  В  заході приймали участь найменші  вихованці з гуртків початкового – технічного профілю.  Діти разом з керівниками представляли свій гурток, демонстрували  свої роботи .  По ходу презентації вихованці разом з батьками відгадували загадки, грали в різноманітні ігри, під час майстер – класу показали свої вміння та навички набуті під час роботи в гуртках. Також напередодні свята жінок привітали матусь з і святом. В цілому захід пройшов весело, цікаво, батьки та діти отримали задоволення від гри.

3/03/2019

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25