Херсонський міський центр
Get Adobe Flash player

Post

STEM-ФЕСТИВАЛЬ «Дослідники космосу». Педагогічний колектив Центру науково-технічної творчості приймає активну участь.

5/05/2018


З 27.04.18  по  29.04.18 відбулися Всеукраїнські  відкрити  змагання  учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту («М» — швидкісні радіокеровані). Разом із цим заходом проходили змагання на Кубок України з судномодельного спорту «Полтавська битва – 2018» Пам’яті Георгія Мелікішвілі за підтримки полтавської обласної організації товариства сприяння оборони України та Федерації судномоделізму та судномодельного спорту України. Перегони швидкісних радіокерованих моделей, проходили за участю майстрів спорту міжнародного класу та юніорів.  В змаганнях брали участь   11 команд  з різних областей України. Це команди з міста Полтави, Глухів, Кременчуцька, Волині, Харкова, Києва,  Суми, Вознесенська тощо. Місто Херсон представляла команда вихованців гуртка судномоделювання, керівник  Марков  Олександр  Олексійович, від Херсонського міського центру науково – технічної творчості учнівської молоді.

            Юніори змагалися у швидкісних радіокерованих моделях секції «М» класу EKO mini expert та EKO expert.

            За  результатами Всеукраїнських відкритих  змагань учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту («М» — швидкісні радіокеровані) визначено переможців:

ІІ місце:

  • Самойленко Валерій у класі моделей EKO mini expert.

ІІІ місце:

  • ІІІ Командне місце  посіла  команда Херсонського міського центру науково технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.      

            Диплом ІІІ ступеня одержали члени команди від ХМЦНТТУМ:

  • Самойленко Валерій,  — Толмачов Іван.
  • Марков Олександр тренер команди від ХМЦНТТУМ, отримав грамоту за підготовку команди  яка посіла ІІІ місце у Всеукраїнських відкритих  змаганнях учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту («М» — швидкісні радіокеровані).

 

            За результатами змагань на Кубок України з судномодельного спорту ( І етап) «Полтавська битва 2018» Пам’яті Георгія Мелікішвілі моделі секції «М» визначено переможців:

ІІ місце:

  • Самойленко Валерій у класі моделей EKO mini expert.

ІІІ місце:

  • Марков Олександр у класі моделей EKO expert.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших спортивних успіхів.

27/04/2018


 

Міський етап Всеукраїнських змагань з повітряних зміїв 26.04.18 р.

26.04.2018 р. відбувся міський етап Всеукраїнських змагань з повітряних зміїв. У змаганнях брали участь 62 учасники від закладів загальної середньої та позашкільної освіти 1, 4, 5, 8, 9, 11, 14, 15, 18, 21, 27, 28, 32, 34, 41, 43, 45, 52, 54, 55, 56, спеціальної школи №1, Центру науково-технічної творчості

За протоколами журі визначено:

Переможці у командній першості:

І місце

- команда Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради, керівник Соловей Олег Вікторович;

- команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, керівник команди Котрубенко Ігор Валентинович.

ІІ місце

- команда Херсонської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 55 Херсонської міської ради, керівник команди Солохін Віктор Володимирович;

- команда Херсонської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 34 Херсонської міської ради, керівник Шаповал Андрій Анатолійович;

- команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, керівник команди  Котрубенко Ігор Валентинович.

ІІІ місце

  • команда Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5 Херсонської міської ради, керівник команди  Хижняк Лілія Григорівна;
  • команда Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради, керівник команди Діакону Світлана Володимирівна;

- команда Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради, керівник команди  Кільницький Володимир Павлович;

         — команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, керівник команди  Котрубенко Ігор Валентинович;

         — команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, керівник команди Шаповал Андрій Анатолійович.

Переможці в особистій першості:

Клас моделі: плоский змій

І місце

- Бахров Микита, учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 55 Херсонської міської ради ;

- Залозний Денис, учень 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 34 Херсонської міської ради;

- Зуєв Андрій, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

ІІ місце

- Лазаренко Валерій, учень 10 класу Херсонського загальноосвітнього

навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;

- Сороковський Максим, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради ;

- Грабенко Назар, учень 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради ;

- Качинський Євген, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;

- Ракома Олексій, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

ІІІ місце

- Соколенко Юрій, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5  Херсонської міської ради;

- Пономаренко Валерія, учениця 8 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради ;

         — Цюпер Роман, учень 7 класу, Сонячної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 43 Херсонської міської ради;

         — Бистряков Віктор, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради ;

         — Макаренко Микита,  вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради ;

         — Резниченко Андрій, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

Клас моделі: mini-плоский змій

І місце

- Касьянов Павло, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;

- Бейко Матвій, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

ІІ місце

- Корепіна Єлизавета, учениця 8 класу  Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради ;

- Мельник Дмитро, учень 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

- Кижлай Артем, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

ІІІ місце

- Шевчук Леонід, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5  Херсонської міської ради;

- Гаврилов Олександр, учень 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради ;

- Ткачук Рудольф, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 34 Херсонської міської ради;

- Сотник Михайло, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Черноус Олександр, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

Вітаємо переможців змагань!

26/04/2018

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25