Херсонський міський центр
Get Adobe Flash player

Post

29.10.18 Центр науково – технічної творчості зустрічав учнів Недержавного навчально-виховного об’єднання «Дошкільний заклад — спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів «ХАБАД» з поглибленим  вивченням  івриту та англійської мови» Херсонської міської ради.

         Діти відвідали майстер – класи, отримали позитивні емоції, самостійно виготовили сувенір на згадку. Підготували та провели захід керівники Центру науково-технічної творчості: Гонтар О.В. гурток «Авіамоделювання» — майстер – клас з виготовлення паперового літака,  де діти отримали не тільки практичні навички  а і теоретичні , на практиці  освоїли  закони аеродінимики.  Кучеровський Д.А. гурток судномоделювання – хлопці виробляли паперові об’єкти та освоювали навики креслення.  Полоз А.Ю. гурток «Конструювання та моделювання одягу» — учні  за допомогою техніки ниткографії  напрацьовували  навички праці з голкою та ниткою, знайомилися із видами стежка та його направленості. Шадрина А.В.  гурток «Початкового технічного моделювання» — молодші учні почали знайомство з технічним моделюванням  з конструкції виробу на папері, навчалися правильно вирізувати та складади папір а  наприкінці  отримали цікаві об’ємні  сувеніри.  

         Чекаємо на нові цікаві зустрічі.

29/10/2018


27 жовтня 2018 року на базі академічного ліцею ім. О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті та Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради відбулися міські конкурси учнівської молоді з інформаційних технологій.

У міському етапі обласного конкурсу учнівської молоді з користування персональним комп’ютером брали участь здобувачі освіти  з 41 закладу загальної середньої та позашкільної освіти  № 1, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 12 ,14, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 37, 38, 41, 44, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, Центру освіти молоді, Таврійського ліцею мистецтв, навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня — ліцей журналістики, економіки та правознавства», фізико-технічного ліцею, академічного ліцею ім. О.В.Мішукова, Центру  науково-технічної творчості учнівської молоді.

У міському етапі обласного конкурсу учнівської молоді з Web-дизайну  брали участь учні з 20  закладів загальної середньої  та позашкільної освіти: № 1, 6, 9, 15, 18, 20, 27, 30, 31, 37, 44, 51, 52, 53, 54,  57,  академічного ліцею ім. О.В.Мішукова, фізико-технічного ліцею, Центру освіти молоді і Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Загалом у конкурсах учнівської молоді з інформаційних технологій брали участь 41 заклад, 61 учасник.

Учасники конкурсу показали достатньо високий рівень підготовки, вони надали цікаві домашні завдання, продемонстрували вміння добирати відповідне програмне забезпечення, порівнювати функціональні можливості різних способів опрацювання даних, виділяти їх переваги та недоліки; уміння критично мислити, стисло і грамотно викладати висновки, виділяти головне, грамотно, аргументовано вели захист своїх робіт.

 Журі оцінювало конкурсантів по декілька параметрів –  за домашнє завдання, конкурсне завдання та захист робіт.   

До складу журі конкурсів увійшли педагогічні працівники зі шкіл, ліцеїв міста, фахові спеціалісти  агентства системних інтернет-рішень «Wеzom» та Комп’ютерної Академії «ШАГ».

 

У міському конкурсі з користування персональним комп’ютером за протоколом суддівської колегії призові місця зайняли:

І місце

- Гребень Арина, учениця    10 кл. Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради, вчитель Красіловська Олена Олександрівна;

- Коновалова Богдана, учениця       10 кл. Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, вчитель Ільницька Вітта Северинівна;

- Пєшкова Крістіна, учениця 11 кл. Херсонського академічного ліцею  ім.

О.В. Мішукова Херсонської міської ради при ХДУ, вчитель Кучинська Діна Вікторівна.

 

ІІ місце

- Валько Катерина, учениця 10 кл. Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради, вчитель Нагорний Сергій Валерійович;

- Рябініна Катерина, учениця 10 кл. Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, вчитель Сомченко Інна Миколаївна;

- Рощук Анастасія, учениця 8 кл. Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради, вчитель Мойсеєнко Микола Миколайович;

- Школьник Максим, учень 10 кл. Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУ, вчитель Луценко Тетяна Олександрівна.

 

ІІІ місце

- Ігнашова Варвара, учениця 10 кл. Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради, вчитель Заїкина Тетяна Геннадіївна;

- Лазаренко Валерій, учень  11 кл. Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради, вчитель Ананьєва Олена Миколаївна;

- Радуль Яна, учениця 9 кл. Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 

№ 17 Херсонської міської ради, вчитель Легка Анастасія Олександрівна;

- Ковальский Станіслав, учень 9 кл. Херсонського Таврійського ліцею мистецтв

Херсонської міської ради, вчитель Плехун Вікторія Сергіївна;

- Ясак Крістіна, учениця  9 кл. Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради, вчитель Федченко Сергій Миколайович;

- Лавров Владислав, учень 10 кл. Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна Херсонської міської ради, вчитель Рибкіна Олена Володимирівна;

- Постольник Катерина, учениця 10 кл. Херсонської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради, вчитель Усенко Тамара Андріївна;

- Вершина Олександр, учень 10 кл. Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, вчитель Замрій Тетяна Миколаївна;

- Чуб Альона, учениця 10 кл. Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства»

Херсонської міської ради, вчитель Холодирь Юлія Михайлівна;

- Леуська Олена, вихованка секції Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, керівник секції   Пашко Катерина Віталіївна.

 

  Переможці міського конкурсу з Web-дизайну:

 

І місце

  • Реплянчук Вадим, учень 11 кл.  Херсонської спеціалізованої школи

 І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, вчитель Татаринцева Олена Миколаївна.

  • Кулик Андрій, учень 10 кл.     Херсонського академічного ліцею

 ім. О.В. Мішукова Херсонської міської ради при ХДУ, вчитель        Кучинська Діна Вікторівна;

 

 

ІІ місце

- Терещенко Денис, учень 11 кл. Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Херсонської міської ради, вчитель Пашко Катерина Віталіївна;

  — Чесноков Микола, учень 10 кл. Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУ, вчитель Луценко Тетяна Олександрівна.

 

ІІІ місце

- Нестеренко Владислав, учень 11 кл.         Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради,  вчитель Красіловська Олена Олександрівна;

- Перлов Сергій, учень 11 кл. Херсонського навчально-виховного  комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15   Херсонської міської ради, вчитель Золотаревська Наталія Сергіївна;

- Зуєв Олександр, учень 11 кл. Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, вчитель  Манько Іван Олександрович;

- Сердюк Андрій, учень 11 кл. Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради, вчитель Герасименко Людмила Вікторівна;

  • Торубаров Максим, учень 9 кл. Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської  та інших іноземних мов Херсонської міської ради, вчитель Олійник Світлана Віталіївна; 

- Лавренко Богдан, учень 11 кл. Херсонського центру освіти молоді та дорослих Херсонської міської ради, вчитель             Мішукова Ольга Олександрівна.

 

 

У командному заліку конкурсів учнівської молоді з інформаційних технологій зайняли:

І місце

- команда Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, підготували команду вчителі інформатики – Ільницька Вітта Северинівна, Татаринцева Олена Миколаївна;

- команда  Херсонського академічного ліцею ім. О.В. Мішукова Херсонської

міської ради при ХДУ підготувала команду вчитель інформатики Кучинська Діна Вікторівна.

 

ІІ місце

- команда Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради, підготувала команду вчитель інформатики Красіловська Олена Олександрівна;

- команда Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУ, вчитель Луценко Тетяна Олександрівна.

 

ІІІ місце

  • команда Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради підготували команду вчителі інформатики Сомченко Інна Миколаївна, Манько Іван Олександрович;
  • команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, підготувала команду керівник секції Пашко Катерина Віталіївна.

 

Дякуємо педагогам за плідну співпрацю та гарну підготовку учнів!

Бажаємо учасникам конкурсів з інформаційних технологій подальших перемог!

27/10/2018


Вітаємо вихованців гуртка моделювання ракет: Бакеренкова Андрія та Литвиненка Віктора з присвоєнням спортивного звання «Майстер спорту України». Керівник та тренер Сидоренко Віталій Вікторович, «Майстер спорту України міжнародного класу», керівник гуртка моделювання ракет Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Наказ міністерства молоді та спорту України від 21.09.2018 №4387.

Адміністрація та педагогічний колектив щиро вітає вихованців з присвоєнням спортивного звання та бажає не зупинятись на досягнутому. Нових звершень, нових вершин!

23/10/2018

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25