Херсонський міський центр
Get Adobe Flash player

Post

ІХ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

З 20 по 23 листопада на локації Міжнародного виставкового центру зібралося понад 100 МАНівців, щоб презентувати свої науково-технічні проекти і позмагатися за першість в інноваціях. Виставка-конкурс «Майбутнє України» охопила сім номінацій: «Електроніка і приладобудування», «Матеріалознавство та перспективні технології», «Машинобудування», «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», «Екологія та ресурсозбереження», «Технічна творчість та винахідництво» і «Робототехніка та робототехнічні системи».

Конкурсанти демонстрували моделі і макети, здійснювали стендовий (постерний) захист проектів, відповідаючи на запитання членів журі та гостей виставки. Експерти проводили оцінювання за певними критеріями, серед яких – актуальність, практичне значення проекту, творчий підхід і самостійність у виконанні, аргументованість висновків, чіткість і логічність викладення матеріалу, презентаційні навички учня, відповідність постера вимогам, наявність демонстраційної моделі або макета. Водночас науковці звертали увагу й на інші аспекти.

Вітаємо Діденко Володимира, вихованця секції технології програмування (керівник Свириденко О.М.) учня ІІ курсу Херсонського політехнічного коледжу Одеського НПУ, з перемогою у фіналі ІХ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Назва роботи «Пристрій для подальшої обробки виробів 3D друку з ABS пластику».

26/11/2018


22 листопада на базі КЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді » Херсонської обласної ради пройшла науково-практична конференція учнівської молоді з науково-технічного напряму 
Юних винахідників та раціоналізаторів 2018
Додатково працювала секція «Електроні прилади та електротехніка».

Від Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради на захист представлено 12 робіт.

Розділ «Медична техніка»

- Чернозуб Євген, учень 10 класу ФТЛ, вихованець секції експериментальна фізика (керівник Пашко І.М). Назва роботи «Розробка біомеханічної руки на дистанційному керіванні». Диплом І ступеня.

Розділ «Побутова техніка»

- Резнік Данило, учень 9 класу ФТЛ, вихованець секції експериментальна фізика(керівник Пашко І.М.). Назва рорботи «Використання механічного руху дверей для виробництва електроенергії». Диплом І ступеня.

- Литвиненко Олександра, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім.Б.Лавреньова, секція технологічні процеси та перспективні технології (керівник Грубник О.В.). 
Назва роботи «Розробка конструкцій та дослідження енергоефективності енергозберігаючого посуду». Диплом І ступеня.

- Галещук Володимир, учень 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім.Б.Лавреньова, секція технологічні процеси та перспективні технології (керівник Грубник О.В.). Назва роботи «Розробка та дослідження ефективності термоелектичних систем обігріву приміщень». Диплом ІІ ступеня.

-Гонтар Валерія, учениця 6 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім.Б.Лавреньова, гурток авіамоделювання(керівник Гонтар О.В.) 
Назва роботи «Супер легкий пристрій для волого прибирання приміщень» . Заохочувальний диплом.

«Промислова техніка»

-Чебанов Іван, учень 9 класу Херсонської гімназії №3, гурток технічного конструювання (керівник ЧебановО.С.) «Універсальний стіл для електронщика».
Диплом ІІ ступеня»

«Інформаційні технології та засоби зв’язку»

-Толмачов Іван, студент ІІ курсу Херсонського суднобудівного ліцею, вихованець гуртка судномоделювання(керівник Марков О.О.) Назва роботи «З-D принтер». Диплом І ступеня.

Розділ «Спортивно-технічне моделювання»

-Одарченко Егор, учень 10 класу Херсонського академічного ліцею ім.О.В.Мішукова, вихованець секції технологічні процеси та перспективні технології(керівник Грубник О.В) Назва роботи » Розробка варіантів конструктивних виконань вузла поворотного кулака підвіски спортивного автомобіля «Баггі -1500″. Диплом ІІІ ступеня.

-Бодавгалієв Михайло, учень 4 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивиченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови, вихованець гуртка судномоделювання (керівник Кучеровський Д.А.) Назва роботи «Використання сучасних технологій і матеріалів при виготовленні моделей в судномодельному гуртку. 
Диплом ІІ ступеня.

В секції «Електроні прилади та електротехніка» захищали свої проекти 3 вихованця ХМЦНТТУМ

Розділ «Вимірювальна техніка»

-Івонінський Олександр, студент ІІ курсу Херсонського політехнічного коледжу Одеського НПУ, вихованець секції технології програмування (керівник Свириденко О.М). Назва роботи «Пристрій для вимірювання періоду серцевого ритму та пульсу». Диплом І ступеня.

-Чапайло Демид, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня №14, вихованець гуртка обчислювальної техніки та програмування (керівник Ковальов В.Г.) Назва роботи «Тестер електромережі автомобіля». Диплом ІІІ ступеня.

Розділ » Електроніка з елементами програмування»

- Рогожніков Сергій, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня №14, вихованець гуртка обчислювальної техніки та програмування (керівник Ковальов В.Г.) Назва роботи «Тестер радіоелектроних компонентів». Диплом ІІ ступеня.

Підсумок

І місць — 5 дипломів
ІІ місць — 4 диплома
ІІІ місць- 2 диплома
Один заохочувальний диплом.

Вітаємо зі здобутими перемогами!!!

22/11/2018


14 листопада в Центрі технічної творчості пройшла експрес-гра «Земля у нас одна» серед вихованців гуртків молодшого та середнього шкільного віку.
Захід присвячений міжнародному Дню енергозбереження(11 листопада).
Мета заходу: навчити вихованців основним принципам енергозбереження у побуті, розвивати вміння раціонально використовувати енергоресурси, енергозберігаючі побутові звички, виховувати економічне та бережливе ставлення до природних ресурсів.

Команди нагородженні дипломами:
І місце
— команда «Енерджайзери» гурток авіамоделювання, керівник Гонтар О.В

ІІ місце 
-команда «Цунамі» гурток моделювання ракет, керівник Сидоренко В.В

- команда «Хвиля» гурток судномоделювання, керівник Марков О.О.

ІІІ місце
— команда «Блискавка» гурток конструювання повітряних зміїв, керівник Котрубенко І.В

- команда «Бриз» гурток початкового техічного моделювання транспортної техніки, керівник Кльоб О.М

14/11/2018

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25