Херсонський міський центр
Get Adobe Flash player

Post

Ура! Канікули! Цікаво і змістовно!

В рамках профорієнтаційного  проекту « Знайди себе» вихованці гуртків  Херсонського Центру науково-технічної  творчості учнівської молоді розпочали канікули цікаво і змістовно.

28 жовтня  відбулася екскурсія в Херсонський обласний академічний музично-драматичний  театр ім.. М.Куліша.

Учні ознайомилися з театром і його традиціями, дізналися про професії співробітників сцени, зазирнули за лаштунки куліс, побували в оркестровій ямі, ознайомилися з роботою костюмерів, особливостями виготовлення  сценічних костюмів.

Відвідали театр-кафе, великий глядацький  зал, сцену під дахом, спостерігали за  підготовкою сцени до наступного спектаклю.

На згадку сфотографувалися на сцені.

29 жовтня  гуртківці вирушили  пішохідною  екскурсією до пожежної частини, де ознайомилися з особливостями героїчної професії пожежника.

Пожежники ознайомили дітей з техніками тушіння пожежі, особливостями  захисного одягу, та роботою в команді. Діти стали свідками  виїзду команди на виклик. Були вражені швидкістю і злагодженістю  роботи команди. Пригадали правила безпечної поведінки, пообіцяли бути обережними з вогнем . Дізналися де навчають на пожежника і сфотографувалися на згадку.

29/10/2019


 

29.10.2019 року на базі Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради відбувся семінар-практикум вчителів технічної праці, фізики щодо участі в міському етапі виставки технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі,Україно!» з теми: «Роль технологічної освіти в епоху науково-технічного прогресу».

На семінарі були присутні 31 педагог від 28 закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста: №№ 1, 2, 3, 4, 9, 11, 12, 15, 16, 18, 20, 21, 24, 27, 28, 33, 34, 41, 43, 45, 46, 52, 56, ЛЖЕП, ЦНТТУМ, ХЦПР, ХТЛМ (у 2018 році – 22 педагога від 22 закладів).

Методист Центру технічної творчості Куліченко Олена Анатоліївна ознайомила учасників семінару з важливістю ролі технологічної освіти в епоху науково-технічного прогресу. Вона акцентувала увагу на те, що технологічна освіта є однією зі складових STEM освіти. Олена Анатоліївна звернула увагу на важливість практичної значимості технологічної освіти — це розробка нових підходів та концепцій модернізації змісту і технологій навчання в предметної області; — оволодіння здобувачами освіти предметними компетентностями та набуття ними умінь і навичок основних видів діяльності, пов’язаних із здійсненням конструювання, проектування, дослідження.

Куліченко Олена Анатоліївна доповіла про Порядок проведення міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Провела аналіз результатів  участі учнів закладів загальної середньої освіти у Виставці-конкурсі 2019 року, де будо представлено 35 експонатів в 9 розділах від 13 закладів освіти.

Керівник гуртка основи робототехніки та програмування Центру технічної творчості Бабикін С.О. надав інформацію про новий розділ виставки «Робототехніка». Сергій Олександрович продемонстрував моделі робототехніки, ознайомив зі складовими матеріалами і деталями для складання моделей.

Керівник гуртка основи робототехніки та програмування Центру технічної творчості Голуб Д.М. провів практичну частину семінару по збірці моделей роботів.

Учасники семінару за потребою отримали індивідуальні консультації щодо виготовлення виставкових моделей, були запрошені для практичного набуття досвіду в лабораторії Центру технічної творчості.

29/10/2019


 

                                                                        Міські конкурси учнівської молоді

                                          з користування  персональним комп’ютером та WEB-дизайну.

26 жовтня 2019 року на базі академічного ліцею ім. О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті та Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради відбулися конкурси учнівської молоді з інформаційних технологій.

У міському етапі обласного конкурсу учнівської молоді з користування персональним комп’ютером брали участь здобувачі освіти  з 38 закладів загальної середньої та позашкільної освіти:  № 1, 3, 4, 6, 9, 11, 12 ,15, 16, 17, 18, 21, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 37, 41, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, Центру освіти молоді, Таврійського ліцею мистецтв, навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня — ліцей журналістики, економіки та правознавства», фізико-технічного ліцею, академічного ліцею ім. О.В.Мішукова, Центру  науково-технічної творчості учнівської молоді.

У міському конкурсі учнівської молоді з Web-дизайну  брали участь учні з 18  закладів загальної середньої  та позашкільної освіти: № 1, 6, 15, 20, 27,  30, 31, 37, 44, 45, 51, 56, 57,  академічного ліцею ім. О.В.Мішукова, фізико-технічного ліцею, і Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Загалом у конкурсах учнівської молоді з інформаційних технологій змагалися 56 учасників із 41 закладу.

Учасники конкурсу показали достатньо високий рівень підготовки, вони надали цікаві домашні завдання, продемонстрували вміння добирати відповідне програмне забезпечення, порівнювати функціональні можливості різних способів опрацювання даних, виділяти їх переваги та недоліки; уміння критично мислити, стисло і грамотно викладати висновки, виділяти головне, аргументовано вели захист своїх робіт.

До складу журі конкурсів увійшли педагогічні працівники зі шкіл, ліцеїв міста, фахові спеціалісти  Херсонської філії Комп’ютерної Академії «ШАГ».

 

У міському конкурсі з користування персональним комп’ютером за протоколом суддівської колегії призові місця зайняли:

І місце

- Мельник Денис, учень 11 кл. Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради; вихованець секції Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, вчитель  Яндола Алла Анатоліївна;

— Яковенко Олена, учениця 11 кл. Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, вчитель Сомченко Інна Миколаївна;

— Фам Лє Нам, учень 10 кл. Херсонського академічного ліцею ім. О.В.Мішукова Херсонської міської ради при ХДУ, вчитель Кучинська Діна Вікторівна.

ІІ місце

— Лісовик Мелісса, учениця10 кл. Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради, вчитель Красіловська Олена Олександрівна;

- Ігнашова Варвара, учениця 11 кл. Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради, вчитель Заїкина Тетяна Геннадіївна;

— Ясак Крістіна, учениця  10 кл. Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради, вчитель Федченко Сергій Миколайович;

- Абрамова Анна,  учениця 10 кл. Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, вчитель Ільницька Вітта Северинівна;

— Рощук Анастасія, учениця 8 кл. Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради, вчитель Мойсеєнко Микола Миколайович;

- Лебедь Вікторія, учениця 11 кл. Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради, вчитель Фальченко Наталія Григорівна.

ІІІ місце

- Забродська Алана, учениця 11 кл. Херсонського навчально-виховного

комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради, вчитель Золотаревська Наталя Сергіївна;

— Радуль Яна, учениця 10 кл. Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Херсонської міської ради, вчитель Легка Анастасія Олександрівна;

— Варивода Анастасія, учениця 9 кл. Херсонської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна Херсонської міської ради, вчитель Рибкіна Олена Володимирівна;

— Андріянов Олександр, учень 7 кл. Херсонської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради, вчитель Бегун Юлія Олексіївна;

— Постольник Катерина, учениця 10 кл. Херсонської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради, вчитель Усенко Тамара Андріївна;

— Мартинець Володимир, учень 10 кл. Херсонської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради, вчитель Данилець Олена Вікторівна;

— Гудзь Ангеліна, учениця 11 кл. Херсонського  навчально-виховного комплексу   «Загальноосвітня школа І ступеня –спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум» № 51 ім. Г.О.Потьомкіна  Херсонської міської ради, вчитель Сушинська Ольга Миколаївна;

— Вершина Олександр, учень 11 кл. Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, вчитель Замрій Тетяна Миколаївна

— Андросова Єлизавета, учениця 10 кл. Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради, вчитель Кітік Світлана Вікторівна;

— Чуб Альона, учениця 11 кл. Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради, вчитель Холодирь Юлія Михайлівна.

Переможці міського конкурсу з Web-дизайну

 

І місце

— Гасимова Аміна, учениця 10 кл.  Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №  48 Херсонської міської ради, вчитель Мойсеєнко Микола Миколайович;

— Мирошниченко Дмитро, учень 11 кл. Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради, вчитель Калиниченко Лариса Сергіївна.

 

ІІ місце

- Бажин Олександр, учень 9 кл. Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради, вчитель Красіловська Олена Олександрівна;

— Смахтін Микита, учень 10 кл. Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, вчитель Татаринцева Олена Миколаївна;

— Атаманова Олександра, учениця 9 кл. Херсонського академічного ліцею ім. О.В. Мішукова Херсонської  міської ради при ХДУ, вчитель Кучинська Діна Вікторівна.

 

ІІІ місце

— Петренко Артур, учень 11 кл. Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонської міської ради, вчитель Манько Іван Олександрович;

- Зосін Владислав, учень 9 кл. Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради, вчитель Усенко Тамара Андріївна;

— Орєхов Антон, учень 11 кл. Херсонського  навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум» № 51 ім. Г.О.Потьомкіна Херсонської міської ради, вчитель Сушинська Ольга Миколаївна;

— Дубінін Максим, учень 10 кл. Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради, вчитель Фальченко Наталя Григорівна.

 

Номінація «Презентація домашнього завдання «Моя мала батьківщина»

— Книга Єгор, учень 7 кл. Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 ім.Романа Набєгова Херсонської міської ради, вчитель Замкова Алла Петрівна.

 

У командному заліку призові місця зайняли:

І місце

  — команда Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради, підготував команду вчитель інформатики Мойсеєнко Микола Миколайович;

— команда  Херсонського академічного ліцею ім. О.В. Мішукова Херсонської міської ради при ХДУ, підготувала команду вчитель інформатики Кучинська Діна Вікторівна.

 

ІІ місце

  • команда Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради, підготувала команду вчитель інформатики Красіловська Олена Олександрівна;
  • команда Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради підготували команду вчителі інформатики Сомченко Інна Миколаївна, Манько Іван Олександрович;
  • команда Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, підготували команду вчителі інформатики – Ільницька Вітта Северинівна, Татаринцева Олена Миколаївна.

ІІІ місце

— команда Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради підготувала команду вчитель інформатики Усенко Тамара Андріївна;

— команда Херсонського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня –колегіум» № 51 ім. Г.О.Потьомкіна Херсонської міської ради підготувала команду вчитель інформатики Сушинська Ольга Миколаївна;

— команда Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при, підготувала команду вчитель інформатики Фальченко Наталія Григорівна

Дякуємо педагогам за плідну співпрацю та гарну підготовку учнів!

Бажаємо учасникам конкурсів з інформаційних технологій подальших перемог!

26/10/2019


Вітаємо з перемогою Демківа Семена та Пенькова Євгенія у Всеукраїнському конкурсі молодіжної творчості «Мирний космос».

З 3 по 5 жовтня в Чернівцях відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Мирний космос», у якому взяли участь більше 50 учасників з 11 областей України.
Вихованці Центру технічної творчості предствляли не тільки навчальний заклад, а всю Херсонську область.

Секція астрономія

І місце — Демків Семен вихованець секції астрономія та астрофізика ХМЦНТТУМ (Керівник секції Кузьменков С.Г.), учень Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30

Секція ракето-космічна техніка

ІІ місце — Пеньков Євгеній вихованець гуртка моделювання ракет ХМЦНТТУМ(керівник Сидоренко В.В.)студент ХПТК при ОНПУ.

Конкурс організовує та проводить Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» спільно з управлінням освіти Чернівецької міської ради, Багатопрофільним ліцеєм для обдарованих дітей , Чернівецьким центром юних техніків ім. Л.К.Каденюка.
Відкриття конкурсу відбулося 3 жовтня в приміщені Чернівецької міської ради. Конкурс проходив на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей за номінаціями: «Ракето-космічна техніка», «Космічна біологія та медицина», «Астрономія», «Екологія та космонавтика», «Програмування та обчислювальна техніка», «Людина. Земля. Всесвіт», «Історія розвитку авіації та космонавтики».
Урочисте закриття конкурсу відбулося 5 жовтня у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича.

На конкурсі були присутні почесні гості Едуард Кузнєцов, радник Голови космічного агентства України, Перший віце-президент Аерокосмічного товариства України, академік Міжнародної академії астронавтики, Почесний громадянин м. Чернівців (м. Київ); Олег Петров, кандидат педагогічних наук, Голова Правління Всеукраїнського аерокосмічного об’єднання «Сузір’я»; Віктор Хуторний, кандидат технічних наук, доцент кафедри технології виробництва літальних апаратів Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, в.о. Голови Державного космічного агентства України 2015/2016р.р. (м. Дніпро); Олексій Кулик, кандидат технічних наук, Генеральний директор Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. Олега Макарова (м.Дніпро).

8/10/2019

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong

Pages: 1 2 3 4 5